Logo: Urząd Gminy Kurzetnik
Dzisiaj jest: 18/05/24, godzina: Aktualna godzina
Logo: BIP

Autobusy szkolne

Rozkład Jazdy

Dojazdy

Autobus 1
Autobus 2
Autobus 3
 
1.   Kurzętnik Szkoła 7:00
2.   Nielbark 7:05
3.   Krzemieniewo RSP 7:07
4.   Sugajenko 7:13
5.   Krzemieniewo 7:17
6.   Krzemieniewo II 7:19
7.   Gwiździny 7:23
8.   Kurzętnik Szkoła 7:30
9.   Kamionka I 7:37
10. Kamionka II Sklep 7:39
11. Kamionka III 7:41
12. M. Bałówki I 7:44
13. M. Bałówki II 7:46
14. M. Bałówki III 7:48
15. M. Bałówki IV 7:49
16. M. Bałówki V 7:51
17. Marzęcice I Szkoła 7:55
18. Lipowy Dwór I 8:03
19. Lipowy Dwór II  8:05
20. Wawrowice I 8:07
21. Wawrowice II 8:09
22. Wawrowice III 8:10
23. Wawrowice IV Sklep 8:13
24. Wawrowice V 8:15
25. Wawrowice VI 8:19
26. Wawrowice VII 8.21
27. Mikołajki I Cmentarz 8:23
28. Mikołajki II Sklep 8:25
29. Mikołajki III Straż 8:27
30. Marzęcice II 8:30
31. Marzęcice I Szkoła 8:32
 
1. Brzozie Lubawskie Szkoła 7:00
2. Nielbark skrzyżowanie 7:05
3. Nielbark Wieś 7:07
4. Nielbark 7:09
5. Nielbark Wybudowanie 7:11
6. Kurzętnik Szkoła 7:13
7. Nielbark Gdynia 7:20
8. Nielbark Żwirownia 7:22
9. Kaługa 7:24
10. Lipowiec 7:29
11. Kurzętnik Szkoła 7:37
12. Lipowiec Szkoła 7:44
13. Lipowiec 7:46
14. Kurzętnik Szkoła 7:50
15. Krzemieniewo I 7:57
16. Krzemieniewo 8:03
17. Sugajenko 8:06
18. Bratuszewo I 8:09
19. Bratuszewo 8:11
20. Romanowo 8:14
21. Brzozie Lubawskie Szkoła 8:21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1. Małe Bałówki Kuźnia 7:10
2. Małe Bałówki Przystanek 7:12
3. M. Bałówki 7:14
4. Wielkie Bałówki skrzyż. 7:15
5. Wielkie Bałówki Szkoła 7:17
6. Wielkie Bałówki Osówka PKS 7:20
7. Wielkie Bałówki Osówka 7:22
8. Otręba 7:24
9. Otręba II 7:24
10. Tomaszewo 7:28
11. Tomaszewo Sklep 7:30
12. Tomaszewo 7:33
13. Tereszewo Szkoła 7:36
14. Kociołek 7:41
15. Kąciki 7:44
16. Kąciki sklep 7:45
17. Tereszewo Szkoła 7:48
18. Tereszewo pod Szafarnią 7:49
19. Szafarnia 7:52
20. Tereszewo Szkoła 7:56
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odwozy

Autobus 1
Autobus 2
Autobus 3
 
Odwóz 1

1. Marzęcice Szkoła 13:20
2. Kamionka I 13:25
3. Kamionka II Sklep 13:28
4. Kamionka III 13:30
5. M. Bałówki I 13:33
6. M. Bałówki II 13:34
7. M. Bałówki III 13:35
8. M. Bałówki IV 13:37
9. M. Bałówki V 13:39
10. Marzęcice Szkoła 13:44
11. Mikołajki I Straż 13:47
12. Mikołajki II Sklep 13:49
13. Mikołajki III Cmentarz 13:51
14. Wawrowice I 13:53
15. Wawrowice II 13:55
16. Wawrowice III 13:59
17. Wawrowice IV Sklep 14:02
18. Wawrowice V 14:05
19. Wawrowice VI 14:07
20. Wawrowice VII 14:09
21. Lipowy Dwór I 14:11
22. Lipowy Dwór II Sklep 14:13
23. Marzęcice Szkoła 14:16
 
Odwóz 1

1. Kurzętnik Szkoła 11:45
2. Lipowiec 11:50
3. Lipowiec Szkoła 11:52
4. Lipowiec 11:54
5. Kaługa 11:59
6. Nielbark żwirownia 12:01
7. Nielbark Gdynia 12:03
8. Nielbark 12:05
9. Nielbark 12:08
10. Nielbark Wieś 12:11
11. Nielbark skrzyżowanie 12:14
12. Nielbark 12:16
13. Krzemieniewo RSP 12:18
14. Brzozie Lubawskie szkoła 12:28
15. Sugajenko 12:35
16. Krzemieniewo Wieś 12:38
17. Krzemieniewo  12:40
18. Gwiździny 12:43
19. Kurzętnik Szkoła 12:49
 
 
 
 
 
Odwoz1

1. Tereszewo Szkoła 12:50
2. Kąciki 12:55 
3. Kąciki sklep 13:00
4. Tereszewo Szkoła 13:03
5. Tereszewo pod Szafarnią 13:05 
6. Szafarnia 13:10
7. Tereszewo Szkoła 13:15
8. Tomaszewo 13:17
9. Tomaszewo Sklep 13:18
10. Tomaszewo PKS 13:19  
11. Otręba 13:20
12. Otręba sklep 13:23 
13. Wielkie Bałówki Osówka 13:24
14. Wielkie Bałówki osówka PKS 13:26
15. Wielkie Bałówki Szkoła 13:30 
16. Wielkie Bałówki skrzyż. 13:32 
17. Małe Bałówki 13:33
18. Małe Bałówki przystanek 13:34
19 Małe Bałówki Kuźnia 13:35
20. Tereszewo Szkoła 13:44
 
 
 
 
Odwóz 2

1. Marzęcice Szkoła 14:17
2. Kamionka I 14:20
3. Kamionka II Sklep 14:23
4. Kamionka III 14:25
5. M. Bałówki I 14:27
6. M. Bałówki II 14:29
7. M. Bałówki III 14:31
8. M. Bałówki IV 14:33
9. M. Bałówki V 14:35
10. Marzęcice Szkoła 14:40
11. Mikołajki I Straż 14:43
12. Mikołajki II Sklep 14:45
13. Mikołajki III Cmentarz 14:47
14. Wawrowice I 14:49
15. Wawrowice II 14:51
16. Wawrowice III 14:55
17. Wawrowice IV Sklep 14:58
18, Wawrowice V 15:00
19. Wawrowice VI 15:02
20. Wawrowice VII 15:05
21. Lipowy Dwór I 15:07
22. Lipowy Dwór II Sklep 15:09
23. Marzęcice Szkoła 15:12
 
Odwóz 2

1. Kurzętnik Szkoła 12:50
2. Lipowiec 12:53
3. Lipowiec Szkoła 12:54
4. Lipowiec 12:55
5. Kaługa 12:58
6. Nielbark żwirownia 13:00
7. Nielbark Gdynia 13:02
8. Nielbark 13:03
9. Nielbark 13:06
10. Nielbark Wieś 13:08
11. Nielbark skrzyżowanie 13:10
12. Brzozie Lubawskie szkoła 13:16
13. Nielbark 13:19
14. Krzemieniewo 13:20
15. Bratuszewo 13:22
16. Bratuszewo I 13:24
17. Sugajenko 13:27
18. Krzemieniewo Wieś 13:32
19. Krzemieniewo 13:35
20. Gwiździny 13:37
21. Kurzętnik Szkoła 13:47
 
 
 
Odwóz 2

1. Tereszewo Szkoła 13:45
2. Kąciki 13:50  
3. Kąciki sklep 13:51
4. Tereszewo Szkoła 13:53
5. Tereszewo pod Szafarnią 13:55 
6. Szafarnia 13:57
7. Tereszewo Szkoła 14:02
8. Tomaszewo 14:04
9. Tomaszewo Sklep 14:06
10. Tomaszewo PKS 14:08  
11. Otręba 14:10
12. Otręba sklep 14:12 
13. Wielkie Bałówki Osówka 14:14
14. Wielkie Bałówki Osówka PKS 14:16
15. Wielkie Bałówki Szkoła 14:19 
16. Wielkie Bałówki skrzyż. 14:21 
17. Małe Bałówki 14:23
18. Małe Bałówki przystanek 14:24
19 Małe Bałówki Kuźnia 14:25
20. Tereszewo Szkoła 14:34
 
 
 
 
Odwóz 3

1. Marzęcice Szkoła 15:13
2. Kamionka I 15:16
3. Kamionka II Sklep 15:19
4. Kamionka III 15:21
5. M. Bałówki I 15:23
6. M. Bałówki II 15:25
7. M. Bałówki III 15:27
8. M. Bałówki IV 15:29
9. M. Bałówki V 15:31
10. Marzęcice Szkoła 15:34
11. Mikołajki I Straż 15:37
12. Mikołajki II Sklep 15:39
13. Mikołajki III Cmentarz 15:41
14. Wawrowice I 15:43
15. Wawrowice II 15:45
16. Wawrowice III 15:50
17. Wawrowice IV Sklep 15:52
18, Wawrowice V 15:53
19. Wawrowice VI 15:55
20. Wawrowice VII 15:58
21. Lipowy Dwór I 16:00
22. Lipowy Dwór II Sklep 16:01
23. Marzęcice Szkoła 16:04
 
Odwóz 3

1. Kurzętnik Szkoła 13:50
2. Lipowiec 13:53
3. Lipowiec Szkoła 13:54
4. Lipowiec 13:55
5. Kaługa 13:58
6. Nielbark żwirownia 14:00
7. Nielbark Gdynia 14:02
8. Nielbark 14:03
9. Nielbark 14:06
10. Nielbark Wieś 14:08
11. Nielbark skrzyżowanie 14:10
12. Brzozie Lubawskie szkoła 14:16
13. Nielbark 14:19  
14. Krzemieniewo RSP 14:20
15. Bratuszewo 14:22
16. Bratuszewo I 14:24
17. Sugajenko 14:27
18. Krzemieniewo Wieś 14:32
19. Krzemieniewo 14:35
20. Gwiździny 14:37
21. Kurzętnik Szkoła 14:44
 
 
 
Odwóz 3

1. Tereszewo Szkoła 14:35
2. Kąciki 14:40  
3. Kąciki sklep 14:41
4. Tereszewo Szkoła 14:43
5.  Tereszewo pod Szafarnią 14:45 
6.  Szafarnia 14:47
7.  Tereszewo Szkoła 14:52
8.  Tomaszewo 14:54
9.   Tomaszewo Sklep 14:56
10. Tomaszewo PKS 14:58  
11. Otręba 15:00
12. Otręba sklep 15:02 
13. Wielkie Bałówki Osówka 15:04
14. Wielkie Bałówki Osówka PKS 15:06
15. Wielkie Bałówki Szkoła 15:09 
16. Wielkie Bałówki skrzyż. 15:11 
17. Małe Bałówki 15:13
18. Małe Bałówki przystanek 15:14
19 Małe Bałówki Kuźnia 15:15
20. Tereszewo Szkoła 15:24
 
 
 
 
Odwóz 4

1. Kurzętnik Szkoła 14:45
2. Lipowiec 14:47
3. Lipowiec Szkoła 14:48
4. Lipowiec 14:50
5. Kaługa 14:54
6. Nielbark żwirownia 14:55
7. Nielbark Gdynia 14:56
8. Nielbark 14:58
9. Nielbark 15:01
10. Nielbark Wieś 15:04
11. Nielbark skrzyżowanie 15:07
12. Nielbark 15:09
13. Krzemieniewo RSP 15:11
14. Brzozie Lubawskie szkoła 15:18
15. Bratuszewo I 15:21
16. Bratuszewo 15:22   
17. Sugajenko 15:24
18. Krzemieniewo Wieś 15:27
19. Krzemieniewo 15:30
20. Gwiździny 15:36
21. Kurzętnik Szkoła 15:44
Odwóz 4

1. Tereszewo Szkoła 15:25
2. Kąciki 15:30  
3. Kąciki sklep 15:31
4. Tereszewo Szkoła 15:33
5. Tereszewo pod Szafarnią 15:35 
6. Szafarnia 15:37
7. Tereszewo Szkoła 15:42
8. Tomaszewo 15:44
9. Tomaszewo Sklep 15:46
10. Tomaszewo PKS 15:48  
11. Otręba 15:50
12. Otręba sklep 15:52 
13. Wielkie Bałówki Osówka 15:54
14. Wielkie Bałówki Osówka PKS 15:56
15. Wielkie Bałówki Szkoła 15:59 
16. Wielkie Bałówki skrzyż. 16:01 
17. Małe Bałówki 16:03
18. Małe Bałówki przystanek 16:04
19. Małe Bałówki Kuźnia 16:05
20. Tereszewo Szkoła 16:14
 

Kontakt - stopka

ADRES URZĘDU:

Gmina Kurzętnik
ul. Grunwaldzka 39
13-306 Kurzętnik
woj. warmińsko-mazurskie
 
Tel. (056) 47-40-580
Fax. (056) 47-48-284
 
Epuap:
/UGKurzetnik28/skrytka
 
NIP: 877-147-55-50
REGON: 871118916

 
Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu
lub na konto Urzędu Gminy Kurzętnik:
 
BANK SPÓŁDZIELCZY BRODNICA
ODDZIAŁ NOWE MIASTO LUBAWSKIE

 
NR: 05 9484 1121 2003 0090 0983 0002