Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Gmina Kurzętnik - www.kurzetnik.pl
Podsumowanie działalności Gminy Kurzętnik w 2012 roku

 
Powiatowy Dzień Strażaka w Brzoziu Lubawskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Kowalczyk   
piątek, 04 maja 2018 08:48


W dniu 3 maja w Brzoziu Lubawskim odbył się Powiatowy Dzień Strażaka. Obchody święta strażaka zaczęły się mszą świętą w kościele pw. Świętego Jana Chrzciciela w Brzoziu Lubawskim. Po mszy orszak składający się z pocztów sztandarowych wszystkich jednostek OSP powiatu, strażaków PSP z Nowego Miasta Lubawskiego i zaproszonych gości prowadzony przez Orkiestrę Dętą z Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku przemaszerował pod remizę OSP, gdzie odbyła się oficjalna część święta. Uroczystość w Brzoziu Lubawskim swoją osobą uświetnili Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, radna sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jolanta Szulc, Warmińsko-Mazurski Komendant PSP st. bryg. Bogdan Wierzchowski, Starosta Nowomiejski, Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, Wójtowie Gmin, Kierownik KRUS w Nowym Mieście Lubawskim Anna Piątek oraz Przewodniczący Rad i Radni z terenu powiatu nowomiejskiego.

Poprawiony: czwartek, 10 maja 2018 12:18
Więcej…
 
Podpisanie umowy na Utworzenie Centrum Aktywności Lokalnej w Wielkich Bałówkach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Bartnicki   
piątek, 13 kwietnia 2018 11:23

W dniu 12 kwietnia 2018 roku w Urzędzie Gminy Kurzętnik Pan Wójt Wojciech Dereszewski wraz z Skarbnikiem Gminy Panią Bożeną Zaborowską dokonali uroczystego podpisana umowy na zadanie inwestycyjne pn. „Utworzenie Centrum Aktywności Lokalnej w Wielkich Bałówkach”. Głównym wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Maciej Kasperkiewicz ul. Cmentarna 2, 87-300 Brodnica, Inwestycja za kwotę 2.498.979,40 zł zostanie wykonana do 27 października 2018 r.

W ramach zadania zostanie wykonany remont i adaptacja dwóch budynków po byłej szkole podstawowej w Wielkich Bałówkach wraz z uporządkowaniem otoczenia, wykonaniem ogrodzenia i parkingu oraz zakupem niezbędnego wyposażenia. W CAL znajdą się odpowiednio wyposażone sale dydaktyczne, pracowanie do prowadzenia zajęć praktycznej nauki zawodu, pokoje do spotkań indywidualnych, sala do zajęć terapeutycznych, szatnie, biura, zaplecze sanitarne.

Funkcję inspektora nadzoru przy realizacji inwestycji będzie pełnił Pan Łukasz Lisiński z firmy „INŻ-BUD” Pracownia Projektowania Budownictwa i Nadzoru Budowlanego Łukasz Lisiński ul. Podgórna 30, 87-300 Brodnica.

Zadanie dofinansowane jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 9 „Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych”, Działanie 9.2. „Infrastruktura socjalna”.

Więcej…
 
KOMUNIKAT NR1/2018 WÓJTA GMINY KURZĘTNIK w sprawie trwającego postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2018/2019 do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Kurzętnik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Bartnicki   
piątek, 09 marca 2018 14:59

 

 

 

KOMUNIKAT NR1/2018

WÓJTA GMINY KURZĘTNIK

 w sprawie trwającego postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2018/2019 do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Kurzętnik

 

 

 

W związku z trwającą w szkołach na terenie gminy Kurzętnik rekrutacją do przedszkoli informuję, że wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola mogą składać również rodzice dziecka zamieszkującego poza obszarem gminy Kurzętnik. Nabór trwa do 16 marca 2018 roku.

Więcej…
 

 

 

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 208