Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Z myślą o integracji społeczności lokalnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Bartnicki   
piątek, 24 czerwca 2016 11:25

Image_1W niedzielę 19 czerwca w Tereszewie odbył się "Piknik Rodzinny", którego organizatorem był Gminny Zespół Żłobków w Tereszewie, w skład którego wchodzi Żłobek w Tereszewie i Żłobek w Kurzętniku. Wydarzenie miało na celu integrację rodzin dzieci uczęszczających do żłobka oraz zachęcenie rodziców do skorzystania z oferty żłobka jako formy opieki nad małymi dzieci do 3 roku życia.

Wójt Gminy Kurzętnik Wojciech Dereszewski podziękował za zaangażowanie oraz podkreślił rolę i znaczenie więzi budowanej pomiędzy instytucją żłobka a lokalną społecznością. Podczas pikniku dzieci miały zapewnione darmowe atrakcje w postaci: dmuchanych zjeżdżalni i placów zabaw, malowania twarzy, gier i zabaw.

Sportowym akcentem wydarzenia był "Bieg dla żłobka". Uczestnicy po pokonaniu dystansu 2 km otrzymali medal wykonany przez dzieci ze żłobka oraz książkę.

Serdecznie dziękujemy osobom zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia, a w szczególności rodzicom oraz darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli wydarzenie.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mogliśmy sprawić przyjemność dzieciom i przyczynić się do integracji lokalnej społeczności.

Poprawiony: piątek, 24 czerwca 2016 11:58