Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Mobilna Szkoła Medialna w Kurzętniku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Bartnicki   
wtorek, 10 maja 2016 13:54

Już od jutra rusza projekt Mobilna Szkoła Medialna dla 14 uczniów z terenu Gminy Kurzętnik. W projekcie uczestniczyć będą uczniowie z Młodzieżowej Telewizji Internetowej MTI z Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku oraz pozostałych placówek oświatowych.

Celem projektu jest nauka dziennikarstwa, nauka pracy przed kamerą, pobudzenie kreatywności wśród młodzieży oraz przygotowanie młodzieży do samodzielnego tworzenia lokalnej telewizji.

Warsztaty dziennikarskie potrwają od 11 maja do 29 czerwca i poprowadzi je Pan Maciej Wróbel, doświadczony dziennikarz TVP3 Olsztyn.

Mobilna Szkoła Medialna to pomoc nie tylko w zdobyciu nowych umiejętności – potrzebnych we współczesnym świecie– ale to także dobry wstęp do pracy w telewizji. Absolwenci Mobilnej Szkoły Medialnej otrzymują dyplom z oceną umiejętności, które pozwolą
im samodzielnie współtworzyć własną telewizję, albo swój kanał np. na YouTube. To także doskonały wstęp do pracy z ludźmi, czy też do przełamania barier czy pokonania nieśmiałości – mówi Wojciech Dereszewski, Wójt Gminy Kurzętnik.