Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Wręczyli decyzje w programie 500 + PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Bartnicki   
środa, 27 kwietnia 2016 14:14

Image_1

W dniu 26 kwietnia 2016 r., Wójt Gminy Kurzętnik Wojciech Dereszewski i Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kurzętniku wręczyli pierwszym trzem rodzinom z terenu Gminy Kurzętnik decyzje o przyznaniu środków z rządowego  programu 500+.

Do dnia 26 kwietnia br., do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kurzętniku wpłynęło 680 wniosków, w tym 23 zostały złożone elektronicznie. Do chwili obecnej wydano 332 decyzje o przyznaniu środków na 655 dzieci na łączną kwotę 327.450,00 zł.
Obsługą programu „Rodzina 500 +” w Gminie Kurzętnik zajmuje się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kurzętniku. Wnioski są przyjmowane na bieżąco i od początku realizacji programu ani przez moment nie było kolejek.

Wójt Gminy Kurzętnik podziękował wszystkim pracownikom GOPS-u za ich zaangażowanie i pracę, zaś obecnym i wszystkim rodzinom życzył dobrego spożytkowania otrzymanych pieniędzy.

Gmina Kurzętnik jest w trakcie opracowywania programu wspierania budownictwa jednorodzinnego „Działki za pół ceny dla rodzin 500 + . ”

Poprawiony: środa, 27 kwietnia 2016 14:18