Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Wręczenie stypendiów Wójta Gminy Kurzętnik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Bartnicki   
piątek, 29 czerwca 2012 13:11

Image_11

W dniu 26.06.2012r. na uroczystej Sesji Rady Gminy Kurzętnik wręczono uczniom szkół stypendia Wójta Gminy Kurzętnik za wyniki w nauce.

Stypendium za wysokie wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie otrzymało 122 uczniów, za tytuł laureata konkursu przedmiotowego oraz za osiągnięcia artystyczne , sportowe, za udział w konkursach wojewódzkich nagrodzono 21 uczniów. Uczniowie otrzymali stypendium wysokości od 80 zł do 170 zł miesięcznie w zależności uzyskanych wyników. Stypendium przydzielono za II półrocze roku szkolne 2011/2012.

Na ten cel gmina przeznaczyła z budżetu 71 400,- złotych

Tradycyjnie na sesji wręczono także listy gratulacyjne absolwentom trzecich klas gimnazjum za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu, a także najlepszym sportowcom z gimnazjów i szkół podstawowych w roku szkolnym 2011/2012

 

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim                    

1.    Michał Wiśniewski    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2.    Klaudia Gurzyńska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
3.    Jolanta Dobucka    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
4.    Kornelia Fimiarz    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
5.    Anna Klonowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
6.    Alicja Kołakowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
7.    Kinga Płotka    za osiągnięcia artystyczne
8.    Klaudia Gurzyńska    za zajęcie III miejsca w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Pożarniczej"Młodzież zapobiega pożarom"
9.    Kamila Pawłowska    za zajęcia sportowe
10.    Kornelia Fimiarz    za udział w różnych wojewódzkich konkursach matematyczno-przyrodniczych
 
                                                
Szkoła Podstawowa w Tereszewie                    

1.    Magdalena Julia Cherkowska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
2.    Nikola Kastrau    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
3.    Wiktor Krzysztof Kopyczyński    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
4.    Sandra Maria Ługiewicz    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
5.    Aleksander Zagórski    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
6.    Kornelia Kamińska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
7.    Dominika Malinowska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
8.    Paulina Milewska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
9.    Klaudia Lulińska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
10.    Milena Barańska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
11.    Angelika Pienda    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
12.    Marta Cherkowska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
13.    Klaudia Frydrych    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
14.    Mateusz Gnaciński    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
15.    Sebastian Gurtatowski    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
16.    Łukasz Ruciński    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
17.    Klaudia Wyrostek    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
18.    Mateusz Ząbkiewicz    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
19.    Rafał Ziółkowski    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
20.    Daniel Zagórski    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
                                                    
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku                    

1.    Alicja Andrzejewska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2.    Julia Czyżewska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
3.    Maria Kierzenkowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
4.    Agata Piątek    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
5.    Karolina Siennicka    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
6.    Alicja Śpiewak    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
7.    Anna Wieczorek    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
8.    Michalina Zaborowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
9.    Patrycja Czołba    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
10.    Natalia Karbowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
11.    Aleksandra Kłosowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
12.    Jakub Winter    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
13.    Liwia Piotrowicz    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
14.    Katarzyna Brzozowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
15.    Natalia Lewandowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
16.    Julia Lisakowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
17.    Lucyna Mech    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
18.    Natalia Szymańska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
19.    Wiktoria Cherkowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
20.    Agata Garbicz    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
21.    Aleksandra Stefańska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
22.    Damian Piotrowski    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
23.    Kacper Wardowski    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
24.    Filip Domżalski    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
25.    Zuzanna Mówińska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
26.    Julia Kozłowska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
27.    Szymon Wróblewski    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
28.    Julia Kreńska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
                                                    
Gimnazjum w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzetniku                    

1.    Aleksandra Kłosowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2.    Kinga Kutza    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
3.    Sylwia Figurska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
4.    Łukasz Dembowski    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
5.    Monika Jankowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
6.    Kinga Ziółkowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
7.    Błażej Winter    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
8.    Katarzyna Kitłowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
9.    Kamil Najdrowski    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
10.    Kinga Przybysz    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
11.    Klaudia Pieniążek    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
12.    Judyta Haska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
13.    Beata Truszczyńska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
14.    Izabela Szymczak    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
15.    Karolina Olitkowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
16.    Karolina Karbowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
17.    Justyna Kamińska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
18.    Anita Pomierska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
19.    Kinga Stawowa    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
20.    Aneta Kłosowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
21.    Karolina Mech    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
22.    Kinga Fimiarz    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
23.    Bartosz Kalinowski    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
24.    Piotr Żuchowski    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
25.    Natalia Musiał    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
26.    Marta Winter    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
27.    Tomasz Perłowski    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
28.    Kinga Zglińska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
29.    Natalia Maciak    za osiągnięcia sportowe
30.    Filip Studnik    za osiągnięcia sportowe
31.    Łukasz Dembowski    za zajęcie III miejsca w konkursie wojewódzkim - Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym
32.     Kamil Wiśniewski    za zajęcie III miejsca w konkursie wojewódzkim - Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym
33.    Katarzyna Kitłowska    za zajęcie III miejsca w konkursie wojewódzkim - Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym
34.    Karolina Olitkowska    za tytuł laureata konkursu przedmiotowego z geografii
35.    Karolina Karbowska    za zajęcie II miejsca w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia - etap wojewodzki
36.    Kinga Stawowa    za zajęcie II miejsca w Diecezjalnym Konkursie wiedzy o Janie Pawle II
37.    Piotr Żuchowski    za tytuł laureata konkursu przedmiotowego z chemii
38.    Piotr Żuchowski    za tytuł laureata konkursu przedmiotowego z biologii
39.    Marta Winter    za tytuł laureata konkursu przedmiotowego z fizyki
40.    Kinga Krystyna Kutza    za udział w wojewódzkich zawodach sportowych
                                                    
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Marzęcicach                    

1.    Adrian Jarzębowski    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
2.    Aleksandra Lewicka    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
3.    Sebastian Ossowski    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
4.    Weronika Połomska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
5.    Oskar Grządzielewski    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
6.    Weronika Lulińska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
7.    Michalina Kowalska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
8.    Tomasz Kołecki    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
9.    Julia Wróblewska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
10.    Natalia Ziółkowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
11.    Marta Żuchowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
12.    Michalina Cherkowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
13.    Julia Jabłońska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
14.    Mateusz Kołecki    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
15.    Wiktoria Lendzion    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
16.    Maciej Wyrostek    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
17.    Julia Piotrowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
18.    Wiktoria Robaczewska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
19.    Natalia Tyburc    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
20.    Sylwia Lewicka    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
21.    Anna Sendobra    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
22.    Damian Starościak    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
23.    Nikodem Haska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
24.    Mateusz Marchlewski    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
25.    Aleksandra Zmudzińska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
26.    Oskar Brzuszczak    za osiągnięcia sportowe
27.    Aleksandra Lewicka    za osiągnięcia artystyczne
28.    Sylwia Lewicka    za osiągnięcia artystyczne
                                                    
Gimnazjum w Zespole Szkół w Marzęcicach                    
                                                    
1.    Jan Balewski    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2.    Monika Malinowska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
3.    Daria Golubska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
4.    Marta Domżalska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
5.    Paulina Ćwiklińska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
6.    Daniel Kopyczyński    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
7.    Małgorzata Malinowska    za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
8.    Przemysław Patalon    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
9.    Marek Zagórski    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
10.    Magdalena Sarnowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
11.    Norbert Krzemiński    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
12.    Ewa Rosankiewicz    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
13.    Katarzyna Wardowska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
14.    Amadeusz Kozłowski    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
15.    Agata Rzemińska    za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
16.    Oliwia Mowińska    za osiągnięcia artystyczne
17.    Magdalena Sarnowska    za tytuł laureata konkursu przedmiotowego z matematyki

 

Poprawiony: wtorek, 03 lipca 2012 07:11