Invest in Kurzętnik

 


  

Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Uroczyste wręczenie Stypendiów na Sesji Rady Gminy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Dębińska   
środa, 13 lutego 2013 14:42

Image

 

Na Sesji Rady Gminy Kurzętnik w dniu 12.02.2013r. Wójt Gminy Kurzętnik wręczył uczniom szkół stypendia za wyniki w nauce i inne osiągnięcia za I półrocze roku szkolnego 2012/2013.

 

 

 

Stypendium za wysokie wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie otrzymało 73 uczniów a za osiągnięcia artystyczne i sportowe 10 uczniów. Uczniowie otrzymali stypendium w wysokości od 80 zł do 170 zł miesięcznie w zależności od uzyskanych wyników.

 

 

 

Na ten cel gmina przeznaczyła z budżetu 37450,- złotych.

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium:

1.

Kinga Płotka

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

2.

Klaudia Gurzyńska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

3.

Julia Rochewicz

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Kamila Pawłowska

za osiągnięcia sportowe (I miejsce w zawodach, biegi dzieci i młodzieży-Grand Prix Olsztyn,Bieg Łokietka i Bieg Niepodległości)

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium:

1.

Dagmara Czepek

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

2.

Wiktoria Domżalska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

3.

Oliwia Trzcińska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Maria Kierzenkowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

5.

Karolina Siennicka

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

6.

Julia Czyżewska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

7.

Michalina Zaborowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

8.

Alicja Andrzejewska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

9.

Nicol Boka

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

10.

Anna Wieczorek

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

11.

Aleksandra Kłosowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

12.

Liwia Piotrowicz

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

13.

Jakub Winter

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

14.

Natalia Karbowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

15.

Patrycja Czołba

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

16.

Natalia Lewandowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

17.

Lucyna Mech

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

18.

Julia Lisakowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

19.

Aleksandra Stefańska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

20.

Agata Garbicz

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

21.

Wiktoria Cherkowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

22.

Damian Piotrowski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

23.

Błażej Radomski

za osiagnięcia sportowe (za zajęcie III miejsca w I Wojewódzkich Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

24.

Mateusz Zimnicki

za osiagnięcia sportowe (za zajęcie III miejsca w I Wojewódzkich Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

25.

Sebastian Przybylski

za osiagnięcia sportowe (za zajęcie III miejsca w I Wojewódzkich Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

26.

Dawid Radomski

za osiagnięcia sportowe (za zajęcie III miejsca w I Wojewódzkich Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

Gimnazjum  w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium

1.

Alicja Rydel

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

2.

Julia Kreńska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

3.

Filip Domżalski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Alicja Kołakowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

5.

Kornelia Fimiarz

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

6.

Anna Klonowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

7.

Sylwia Figurska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

8.

Florian Banowski

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

9.

Aleksandra Kłosowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

10.

Błażej Winter

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

11.

Monika Jankowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

12.

Kinga Ziołkowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

13.

Kamil Najdrowski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

14.

Kinga Przybysz

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

15.

Agata Kołakowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

16.

Katarzyna Kitłowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

17.

Judyta Haska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

18.

Kornelia Fimiarz

za zajęcie II miejsca w Wojewódzkim Konkursie Ekologiczno-Plastycznym o bateriach i akumulatorach

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Marzęcicach

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium

1.

Aleksandra Kłosowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

2.

Jakub Tyburc

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

3.

Aleksandra Lewicka

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Sebastian Ossowski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

5.

Weronika Połomska

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

6.

Oskar Grządzielewski

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

7.

Tomasz Kołecki

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

8.

Natalia Ziołkowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

9.

Michalina Cherkowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

10.

Mateusz Kołecki

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

11.

Maciej Wyrostek

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

Gimnazjum Zespole Szkół w Marzęcicach

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium

1.

Klaudia Wyrostek

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

2.

Marta Cherkowska

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

3.

Jan Balewski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Daria Golubska

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

5.

Marta Domżalska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

6.

Paulina Ćwiklińska

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

7.

Daniel Kopyczyński

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

8.

Dominika Rutecka

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

9.

Małgorzata Malinowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

10.

Przemysław Patalon

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

11.

Marek Zagórski

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

12.

Daniel Kopyczyński

za osiągnięcia sportowe (II miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych)

13.

Mariusz Tyburc

za osiągnięcia sportowe (II miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych)

14.

Przemysław Patalon

za osiągnięcia sportowe (II miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych)

15.

Paweł Maliszewski

za osiągnięcia sportowe (II miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych)

Szkoła Podstawowa w Tereszewie

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium

1.

Agnieszka Drzymalska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

2.

Maria Drzymalska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

3.

Dawid Musiakowski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Jakub Sepetowski

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

5.

Kornelia Kamińska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

6.

Klaudia Lulińska

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

7.

Dominika Malinowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

8.

Angelika Pienda

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

9.

Aleksander Zagórski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim

 

 

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium:

1.

Kinga Płotka

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

2.

Klaudia Gurzyńska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

3.

Julia Rochewicz

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Kamila Pawłowska

za osiągnięcia sportowe (I miejsce w zawodach, biegi dzieci i młodzieży-Grand Prix Olsztyn,Bieg Łokietka i Bieg Niepodległości)

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku

 

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium:

1.

Dagmara Czepek

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

2.

Wiktoria Domżalska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

3.

Oliwia Trzcińska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

4.

Maria Kierzenkowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

5.

Karolina Siennicka

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

6.

Julia Czyżewska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

7.

Michalina Zaborowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

8.

Alicja Andrzejewska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

9.

Nicol Boka

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

10.

Anna Wieczorek

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

11.

Aleksandra Kłosowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

12.

Liwia Piotrowicz

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

13.

Jakub Winter

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

14.

Natalia Karbowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

15.

Patrycja Czołba

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

16.

Natalia Lewandowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

17.

Lucyna Mech

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

18.

Julia Lisakowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

19.

Aleksandra Stefańska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

20.

Agata Garbicz

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

21.

Wiktoria Cherkowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

22.

Damian Piotrowski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

23.

Błażej Radomski

za osiagnięcia sportowe (za zajęcie III miejsca w I Wojewódzkich Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

24.

Mateusz Zimnicki

za osiagnięcia sportowe (za zajęcie III miejsca w I Wojewódzkich Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

25.

Sebastian Przybylski

za osiagnięcia sportowe (za zajęcie III miejsca w I Wojewódzkich Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

26.

Dawid Radomski

za osiagnięcia sportowe (za zajęcie III miejsca w I Wojewódzkich Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

Gimnazjum  w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku

 

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium

1.

Alicja Rydel

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

2.

Julia Kreńska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

3.

Filip Domżalski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Alicja Kołakowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

5.

Kornelia Fimiarz

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

6.

Anna Klonowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

7.

Sylwia Figurska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

8.

Florian Banowski

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

9.

Aleksandra Kłosowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

10.

Błażej Winter

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

11.

Monika Jankowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

12.

Kinga Ziołkowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

13.

Kamil Najdrowski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

14.

Kinga Przybysz

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

15.

Agata Kołakowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

16.

Katarzyna Kitłowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

17.

Judyta Haska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

18.

Kornelia Fimiarz

za zajęcie II miejsca w Wojewódzkim Konkursie Ekologiczno-Plastycznym o bateriach i akumulatorach

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Marzęcicach

 

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium

1.

Aleksandra Kłosowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

2.

Jakub Tyburc

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

3.

Aleksandra Lewicka

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Sebastian Ossowski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

5.

Weronika Połomska

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

6.

Oskar Grządzielewski

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

7.

Tomasz Kołecki

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

8.

Natalia Ziołkowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

9.

Michalina Cherkowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

10.

Mateusz Kołecki

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

11.

Maciej Wyrostek

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

Gimnazjum Zespole Szkół w Marzęcicach

 

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium

1.

Klaudia Wyrostek

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

2.

Marta Cherkowska

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

3.

Jan Balewski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Daria Golubska

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

5.

Marta Domżalska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

6.

Paulina Ćwiklińska

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

7.

Daniel Kopyczyński

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

8.

Dominika Rutecka

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

9.

Małgorzata Malinowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

10.

Przemysław Patalon

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

11.

Marek Zagórski

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

12.

Daniel Kopyczyński

za osiągnięcia sportowe (II miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych)

13.

Mariusz Tyburc

za osiągnięcia sportowe (II miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych)

14.

Przemysław Patalon

za osiągnięcia sportowe (II miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych)

15.

Paweł Maliszewski

za osiągnięcia sportowe (II miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych)

Szkoła Podstawowa w Tereszewie

 

Lp.

Imię i Nazwisko

przyznane stypendium

1.

Agnieszka Drzymalska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

2.

Maria Drzymalska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

3.

Dawid Musiakowski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Jakub Sepetowski

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

 

5.

Kornelia Kamińska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

6.

Klaudia Lulińska

za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie

7.

Dominika Malinowska

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

8.

Angelika Pienda

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

9.

Aleksander Zagórski

za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

 

Poprawiony: środa, 29 stycznia 2014 20:13