Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

III Sportowo-Rekreacyjny Letni Turniej Wsi Gminy Kurzętnik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Kowalczyk   
poniedziałek, 10 września 2012 09:14


W niedzielę 9 września przy pięknej pogodzie na stadionie sportowym w Kurzętniku odbył się III Sportowo-Rekreacyjny Letni Turniej Wsi Gminy Kurzętnik. Turniej zrealizowany został w ramach działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju PROW 2007-2012 dla małych projektów.

 

W turnieju udział wizęło sześć sołectw Gminy Kurzętnik, które rywalizowały w ośmiu konkurencjach.  W klasyfikacji końcowej podobnie jak w roku ubiegłym zwyciężył Nielbark, który zgromadził 47 pkt. Na pozostałych miejscach uplasowały się Brzozie Lubawskie, Kurzętnik, Marzęcice, Wawrowice i Otręba.

 

Wyniki

III Sportowo-Rekreacyjnego Letniego Turnieju Wsi Gminy Kurzętnik

 

Strzelanie z łuku klasycznego (Sołtysi)

  1. Zbigniew Burzacki 42 pkt. – Brzozie Lub.
  2. Marian Milkowski 29 pkt. – Otręba
  3. Bartosz Grabowski 24 pkt. – Marzęcice
  4. Benedykt Rochnowski 12 pkt. – Wawrowice
  5. Wojciech Babalski 9 pkt. – Kurzętnik
  6. Krzysztof Mejka 2 pkt. – Nielbark

 

Bieg na 400 m kobiet

  1. Natalia Maciak 1.10,5 – Kurzętnik
  2. Agata Kołakowska 1.13,9 – Brzozie Lub.
  3. Monika Bartkowska 1.20,9 – Marzęcice
  4. Marlena Gruszewska 1.25,7 – Wawrowice
  5. Anita Pomierska 1.28,5 – Nielbark
  6. Daria Ronkowska 1.29,6 – Otręba

 

Bieg na 400 m mężczyzn

  1. Artur Dębowski 1.00,9 – Brzozie Lub.
  2. Oskar Brzuszczak 1.02,7 – Marzęcice
  3. Piotr Melkowski 1.03,7 – Nielbark
  4. Paweł Moskal 1.06,5 – Kurzętnik
  5. Kamil Dachowski 1.13,4 – Wawrowice
  6. Patryk Ronkowski 1.21,2 – Otręba

 

Strzelanie z wiatrówki kobiet

  1. Jolanta Wierzbicka 50 pkt. – Otręba
  2. Katarzyna Dybowska 45 pkt. – Kurzętnik
  3. Katarzyna Kędziorska 41 pkt. – Wawrowice
  4. Kinga Lewicka 38 pkt. – Brzozie Lub.
  5. Magda Wiśniewska 38 pkt. – Nielbark
  6. Monika Marchlewska 25 pkt. – Marzęcice

 

Strzelanie z wiatrówki mężczyzn

  1. Arkadiusz Kamiński 43 pkt. – Nielbark
  2. Piotr Dembowski 42 pkt. – Brzozie Lub.
  3. Krzysztof Gorzka 38 pkt. – Marzęcice
  4. Janusz Starościak 34 pkt. – Wawrowice
  5. Norbert Łuczyński 32 pkt. – Kurzętnik
  6. Wiesław Kuca 26 pkt. – Otręba

 

Wyciskanie odważników 16 kg mężczyzn

  1. Ryszard Wiśniewski 110 powt. – Nielbark
  2. Marek Kaczmarczyk 105 powt. – Kurzętnik
  3. Tomasz Anzel 63 powt. – Wawrowice
  4. Mateusz Kowalski 59 powt. – Marzęcice
  5. Sławomir Waruszewski 59 powt. – Brzozie Lub.
  6. Marek Wierzbicki 10 powt. – Otręba

Rzut wałkiem kobiet

  1. Katarzyna Bedra 26,70 m – Nielbark
  2. Róża Otremba 24,60 m – Kurzętnik
  3. Edyta Gruszewska 23,90 m – Wawrowice
  4. Grażyna Milkowska 23,20 m – Otremba
  5. Elżbieta Żorańska 18,20 m – Brzozie Lub.
  6. Alicja Bartkowska 17,90 m – Marzęcice

 

Piłka nożna

  1. Marzęcice
  2. Nielbark
  3. Wawrowice
  4. Kurzętnik
  5. Otręba
  6. Brzozie Lub.

 

Wielobój drużynowy

  1. Brzozie Lub. – J. Kitłowska, K. Kitłowska, K. Bartnicki, M. Luda – 48,53
  2. Nielbark – A. Pomierska, K. Bedra, P. Kamiński, P. Topij – 50,32
  3. Wawrowice – K. Kendziorska, M. Groszewska, W. Jabłoński, M. Kochalski – 53,75
  4. Kurzętnik – B. Małek, N. Maciak, W. Kamiński, W. Babalski – 55,16
  5. Marzęcice – A. Bartkowska, M. Bartkowska, D. Prusinowski, P. Kozłowski – 58,46
  6. Otręba – B. Ronkowska, D. Ronkowska, W. Kutza, M. Wierzbicki – 1.35,16

 

Przeciąganie liny

  1. Nielbark – M. Wieczorek, W. Melkowski, S. Słupski
  2. Kurzętnik – R. Otrembska, M. Kaczmarczyk, M. Jamrozy
  3. Brzozie Lub. – K. Malinowska, R. Waruszewski, S. Waruszewski
  4. Marzęcice – M. Marchlewska, K. Gorzka, M. Kowalski
  5. Otręba – G. Milkowska, W. Kuca, S. Ruciński
  6. Wawrowice – E. Gruszewska, M. Małkiewicz, T. Anzel

 

Klasyfikacja drużynowa

  1. Nielbark – 47 pkt.
  2. Brzozie Lub. – 43 pkt.
  3. Kurzętnik – 40 pkt.
  4. Marzęcice – 34 pkt.
  5. Wawrowice – 32 pkt.
  6. Otręba – 24 pkt.

alt

alt

alt

alt

alt altaltaltalt

Poprawiony: poniedziałek, 10 września 2012 10:53