Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Reprezentanci naszej gminy w Międzynarodowym Maratonie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Bartnicki   
piątek, 22 czerwca 2012 07:31

 

W niedzielę 17.06.2012 dokładnie o godzinie 9.00 ponad 200 biegaczy wystartowało w XXI Międzynarodowym Maratonie Ekologicznym pam. Tomasza Hopfera w Lęborku. To jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń w Lęborku. Organizowany corocznie, przyciąga setki biegaczy z Polski i zagranicy

Wśród startujących na trasę wybiegło czterech reprezentantów naszej gminy. W składzie Dorota i Mariusz Pawłowscy , Jerzy Szymański oraz Wojciech Dereszewski.

Trasa maratonu należy do jednej z najtrudniejszych w Polsce, liczne podbiegi oraz silnie wiejący wiatr nie pomaga zawodnikom. Mimo tych trudności nasi biegacze zaprezentowali się doskonale. Pierwszy linię mety przebiegł Mariusz zajmując 19 lokatę z czasem 3godz 03min 17s po dwunastu minutach wbiegła Dorota z czasem 3godz 15min 07s co ostatecznie dało trzecie miejsce wśród kobiet.

Kiedy zegar zbliżał się do czwartej godziny wyścigu, na metę wbiegł w dobrej formie z uśmiechem na twarzy debiutant królewskiego dystansu wójt gminy Wojciech Dereszewski z czasem 3godz 51 min 52s niespełna minutę za panem Wojtkiem, linię mety przekroczył Jerzy Szymański, który swój bieg zakończył na 113 miejscu z czasem 3 godz. 52min 55s, był to jednocześnie 10 maraton pana Jerzego.

Zawodnikom gratulujemy ukończenia maratonu!!!!

 

 

alt

 

alt

 

alt

Poprawiony: czwartek, 19 lipca 2012 06:42