Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Polska Biega - Kurzętnik 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Kowalczyk   
wtorek, 27 maja 2014 06:53

                     

W sobotę w Kurzętniku przy pięknej pogodzie w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega", odbyły się biegi w których łącznie wystartowało 69 uczestników. Biegi odbyły się na różnych dystansach w zależności od kategroii wiekowych. Bieg główny liczył 3 km, start i meta zlokalizowane były przy ul. Kościuszki 23. Organizatorem biegu była Gmina Kurzętnik oraz nauczyciele wychowania fizycznego szkół gminy Kurzętnik.

Wyniki biegów:

 Bieg Skrzatów:

1. Dawid Rybicki (2009 r.) - Nielbark

2. Krystian Witulski (2009 r.) - Brzozie Lub.

3. Oliwia Urbańska (2010 r.) - Nielbark - najmłodszy uczestnik

Dziewczęta 2003 i młodsze- 600 m

1. Otylia Ulińska -B

2. Dominika Bartkowska - M

3. Magdalena Kowalska - M

4. Julia Rydzińska - B

5. Patrycja Rybicka - K

6. Zuzanna Nowińska - K

7. Julia Fanslau - K

8. Joanna Krajnik - B

9. Oliwia Gortatowska - K

10. Martyna Fanslau - K

11. Karolina Piątkowska - K

12. Wiktoria Puchalska - K

Chłopcy 2003 i młodsi - 800 m

1. Wojciech Domżalski - T

2. Jakub Sobiech - M

3. Mateusz Sendlewski - K

4. Kacper Pruchniewski - K

5. Roman Kalisz - K

6. Mateusz Lendzion - B

7. Artur Mirosław - B

8. Jakub Lewandowski - B

9. Wiktor Auda - B

10. Bartosz Turek - K

11. Michał Garbicz - K

12. Piotr Kaczmarski - K

13. Kacper Dembek - K

Dziewczęta 2001/2002 - 800 m

1. Patrycja Groszewska - M

2. Aleksandra Dąbrowska - M

3. Natalia Sarnowska - M

4. Wiktoria Lewicka - T

5. Wiktoria Garbicz - K

6. Julia Czynsz - K

Chłopcy 2001/2002 - 1000 m

1. Krystian Rzepka - Wielki Głęboczek

2. Mateusz Jarzembowski - T

3. Karol Bukowski - T

4. Artur Sznarkowski - B

5. Paweł Sosnowski - B

6. Mariusz Rochewicz - B

7. Krystian Machciński - K

8. Maksymilian Jackowski - M

9. Jakub Tyburc - M

10. Piotr Lewicki - B

11. Dawid Kalisz - K

12. Mateusz Cygan - K

13. Adrian Witkowski - K

14. Kajetan Makowski - K

15. Bartłomiej Kroplewski - T

16. Dawid Musiakowski - T

Dziewczęta 2000/1998 - 1000m

1. Julia Rochewicz - K

2. Wiktoria Lendzion - M

3. Dominika Rzepka - Wielki Głęboczek

4. Natalia Tyburc - M

5. Julia Jabłońska - M

Chłopcy 2000/1998 - 1500 m

1. Sebastian Moskal - K

2. Rafał Ziółkowski - M

3. Piotr Dąbrowski - M

4. Jan Balewski - M

5. Mateusz Kołecki - M

6. Marcin Suchocki - K

7. Paweł Kalisz - K

Bieg otwarty - 3000 m

Kobiety:

1. Kamila Pawłowska - Bratuszewo

2. Ewa Rzepka - Wielki Głęboczek - najstarszy uczestnik

Mężczyźni:

1. Paweł Moskal - Kurzętnik

2. Andrzej Jaranowski - Brodnica

3. Patryk Rzepka - Wielki Głęboczek

4. Filip Domżalski - Nielbark

5. Krystian Rzepka - Wielki Głęboczek

Poprawiony: czwartek, 29 maja 2014 11:26