Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

IV Sportowo-Rekreacyjny Turniej Wsi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Kowalczyk   
poniedziałek, 02 września 2013 08:49

ImageW ostatnią niedzielę sierpnia na Stadionie Sportowym w Kurzętniku odbył się IV Sportowo-Rekreacyjny Turniej Wsi Gminy Kurzętnik. Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny i pomiędzy nimi rozegrała się ciekawa rywalizacja o medale w poszczególnych konkurencjach i puchary za klasyfikację zespołową.

 

 

 

Wyniki turnieju:

Rzuty do kosza (sołtysi):

  1. Bartosz Grabowski 4 pkt. (Marzęcice)
  2. Zbigniew Burzacki 3 pkt. (Brzozie Lub.)
  3. Marian Milkowski 2 pkt. (Otręba)
  4. Krystian Babalski 1 pkt. (Kurzętnik)

Bieg na 400 m dziewcząt

  1. Agata Kołakowska 1:10:02 (Brzozie Lub.)
  2. Monika Bartkowska 1:20:14 (Marzęcice)
  3. Patrycja Kalisz 1:23:55 (Kurzętnik)
  4. Katarzyna Leszczyńska 2:03:68 (Otręba)

Bieg na 400m chłopców

  1. Leszek Bytner 1:03:45 (Brzozie Lub.)
  2. Przemysław Patalon 1:06:67 (Marzęcice)
  3. Kamil Karbowski 1:12:13 (Otręba)
  4. Marcin Suchocki 1:20:32 (Kurzętnik)

Strzelanie z wiatrówki kobiet

  1. Jolanta Wierzbicka 53 pkt. (Otręba)
  2. Sylwia Błędowska 46 pkt. (Brzozie Lub.)
  3. Katarzyna Dybowska 43 pkt. (Kurzętnik)
  4. Alicja Bartkowska 11 pkt. (Marzęcice)

Strzelanie z wiatrówki mężczyzn

  1. Wojciech Babalski 50 pkt. (Kurzętnik)
  2. Piotr Dembowski 47 pkt. (Brzozie Lub.)
  3. Krzysztof Gorzka 39 pkt. (Marzęcice)
  4. Jakub Maliszewski 30 pkt. (Otręba)

Rzut wałkiem

  1. Karolina Lewalska 22,45 m (Kurzętnik)
  2. Katarzyna Dembek 21 m (Marzęcice)
  3. Grażyna Milkowska 20,5 m (Marzęcice)
  4. Justyna Damaszke 18,3 m (Brzozie Lub.)

Wyciskanie odważników

  1. Marek Kaczmarczyk 113 powt. (Kurzętnik)
  2. Janusz Kraskowski 40 powt. (Brzozie Lub.)
  3. Radosław Obrębski 37 powt. (Marzęcice)
  4. Marek Wierzbicki 10 powt. (Otręba)

Piłka nożna

  1. Kurzętnik (Rafał Kasprzycki, Paweł Kasprzycki, Mateusz Kasprzycki, Dawid Kasprzycki, Marcin Rzemiński, Paweł Kopiczyński, Adam Chudziński, Marek Kasprzycki)
  2. Otręba (Janusz Dekarski, Adam Głowacki, Jarosław Karbowski, Michał Wojenkowski, Marek Wierzbicki, Wiesław Kuca, Łukasz pokorski, Dawid Kutza)
  3. Brzozie Lubawskie (Dawid Przybysz, Marek Kozłowski, Leszek Bytner, Daniel Muczeński, Rafał Żorański, Przemysław Dembowski, Krzysztof Kroplewski, Krzysztof Filipowicz)
  4. Marzęcice (Michał Gorzka, Oskar Wyszyński, Brajan Kurowski, Patryk Szwechowicz, Dawid Prusinowski, Łukasz Dreszer, Przemysław Patalon, Kamil Jankowski)

Konkurencja drużynowa

  1. Brzozie Lub. (Agata Kołakowska, Łukasz Dembowski, Sylwia Błędowska, Marek Kozłowski)
  2. Kurzętnik (Patrycja Kalisz, Wojciech Babalski, Urszula Roszkowska, Jarosław Roszkowski)
  3. Marzęcice (Monika Bartkowska, Piotr Kowalski, Katarzyna Dembek, Radosław Obrębki)
  4. Otręba (Monika Brach, Jakub Maliszewski, Katarzyna Leszczyńska, Marek Wierzbicki)

Przeciąganie liny

  1. Kurzętnik
  2. Marzęcice
  3. Brzozie Lub.
  4. Otręba

Klasyfikacja drużynowa

  1. Kurzętnik 34 pkt.
  2. Brzozie Lub. 32 pkt.
  3. Marzęcice 25 pkt.
  4. Otręba 19 pkt.

Poprawiony: wtorek, 03 września 2013 09:31