Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

XXI Turniej w Trójboju Siłowym o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik oraz Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Bartnicki   
czwartek, 09 maja 2013 06:55

ImageW dniu 05.05.2013 r na stadionie sportowym w Kurzętniku odbył się XXI Turniej w Trójboju Siłowym o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik oraz Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.


W Turnieju Siłowym w klasyfikacji drużynowej zwyciężył gospodarz Zamek-Expom Kurzętnik przed Piastem Łasin i Promieniem
Kowalewo Pomorskie.
Wyniki Turnieju Siłowego:
Kategoria wagowa 60 kg
1. Błażej Rzymski 267,5 kg (90+52,5+125)
2. Karol Badowski 195 kg (72,5+37,5+85)
3. Rafał Luliński 170 (55+35+80)
Kat. wag. 70 kg
1. Patryk Kutza 472,5 kg (170+97,5+205)
2. Karol Murawski 467,5 kg (147,5+115+205)
3. Piotr Markiewicz 450 kg (155+95+200)
4. Łukasz Żulczyk 450 kg (130+130+190)
5. Mateusz Stalęga 377,5 kg (117,5+85+175)
6. Rafał Bendyk 370 kg (135+80+155)
Kat. wag. 83 kg
1. Przemysław Lubieniecki 570 kg (190+150+230)
2. Paweł Moczyński 510 kg (150+150+210)
3. Norbert Łuczyński 480 kg (180+95+205)
4. Adrian Gregrowski 285 kg (92,5+60+132,5)
Kat. wag. 93 kg
1. Daniel Cieplak 522,5 kg (170+142,5+210)
2. Paweł Polanowski 490 kg (157,5+120+212,5)
3. Kazimierz Tamiłowski 485 kg (160+150+175)
4. Mateusz Drzymalski 450 kg (137,5+122,5+190)
5. Przemysław Garbicz 232,5 kg (90+42,5+100)
Kat. wag. 105 kg
1. Karol Drzymalski 750 kg (265+205+280)
2. Kamil Górski 540 kg (160+165+215)
3. Paweł Natkowski 480 kg (180+100+200)
Kat. wag. +105 kg
1. Marek Kaczmarczyk 580 kg (200+145+235)
2. Filip Miśkiewicz 502,5 kg (185+107,5+210)
3. Tomasz Luliński 390 kg (140+80+170)
Klasyfikacja juniorów do lat 16:
1. Tomasz Luliński
2. Karol Badowski
3. Adrian Gregrowski
Klasyfikacja juniorów do lat 18:
1. Patryk Kutza
2. Mateusz Drzymalski
3. Filip Miśkiewicz
Klasyfikacja juniorów do lat 20:
1. Przemysław Lubieniecki
2. Paweł Natkowski
3. Mateusz Stalęga

W Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych wystąpiło 9 drużyn z terenu Gminy Kurzętnik, które rywalizowały w dwóch konkurencjach bieg sztafetowy oraz ćwiczenie bojowe.
Klastyfikacja generalna:
1. Brzozie Lubawskie
2.Krzemieniewo
3. Sugajenko
4. Marzęcice
5. Wielkie Bałówki
6. Nielbark
7. Bratuszewo
8. Tereszewo
9. Mikołajki