Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

II Zimowy Sportowo-Rekreacyjny Turniej Wsi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Kowalczyk   
poniedziałek, 18 lutego 2013 08:49

ImageW niedzielę 17 lutego w Zespole Szkół im. W. Jagiełły w Kurzętniku odbył się II Zimowy Sportowo-Rekreacyjny Turniej Wsi. W turnieju udział wzięli reprezentanci pięciu wsi. Najlepsza okazała się drużyna z Kurzętnika, która o jeden punkt wyprzedziła Brzozie Lubawskie, na kolejnych miejscach znalazły się Nielbark, Kamionka i Tereszewo.

W sobotę 23 marca Gmina Kurzętnik będzie po raz pierwszy organizatorem Wojewódzkich Zimowych Igrzysk Wsi o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, które odbędą się także na obiektach Zespołu Szkół w Kurzętniku.

Wyniki II Zimowego Sportowo-Rekreacyjnego Turnieju Wsi Gminy Kurzętnik

 

 

Konkurencje dla sołtysów

  1. Krystian Babalski – Kurzętnik 101 pkt.
  2. Krzysztof Mejka – Nielbark 79 pkt.
  3. Jarosław Dąbrowski – Kamionka 65 pkt.
  4. Zbigniew Burzacki – Brzozie Lubawskie 53 pkt.

 

Wyciskanie odważnika 16 kg - kategoria do 75 kg

  1. Patryk Kutza – Nielbark – 60 powtórzeń
  2. Wojciech Babalski – Kurzętnik 33 powt.
  3. Mateusz Lewicki – Brzozie Lub. 29 powt.
  4. Łukasz Grzywacz – Kamionka 16 powt.

 

Wyciskanie odważnika - kategoria powyżej 75 kg

  1. Bartłomiej Bendyk – Nielbark – 120 powt.
  2. Tomasz Gurzyński – Kurzętnik – 105 powt.
  3. Zbigniew Pietrzykowski – Kamionka – 77 powt.
  4. Sławomir Waruszewski – Brzozie Lub. – 67 powt.

 

Szachy kobiet

  1. Katarzyna Świniarska – Brzozie Lubawskie
  2. Ewa Pietrzykowska - Kamionka
  3. Klaudia Wysocka - Kurzętnik
  4. Monika Mejka - Nielbark

 

Szachy mężczyzn

  1. Rafał Żorański - Brzozie Lubawskie
  2. Wojciech Babalski – Kurzętnik
  3. Stefan Stefański - Tereszewo
  4. Sławomir Stalęga - Nielbark

 

Warcaby kobiet

  1. Katarzyna Świniarska – Brzozie Lubawskie
  2. Wiktoria Cherkowska - Kurzętnik
  3. Marlena Dąbrowska – Kamionka
  4. Kinga Kutza - Nielbark

 

Warcaby mężczyzn

  1. Rafał Żorański – Brzozie Lubawskie
  2. Marek Januszewski - Kamionka
  3. Krzysztof Wysocki - Kurzętnik
  4. Sławomir Stalęga - Nielbark

 

Tenis stołowy kobiet

  1. Aldona Hauzer - Kurzętnik
  2. Agata Kołakowska - Brzozie Lubawskie
  3. Kinga Kutza - Nielbark
  4. Paulina Pietrzykowska - Kamionka

 

Tenis stołowy mężczyzn

  1. Rafał Bendyk - Nielbark
  2. Roman Bartnicki - Brzozie Lub.
  3. Jarosław Roszkowski - Kurzętnik
  4. Marek Januszewski - Kamionka

 

Konkurencja rodzinna

  1. Kurzętnik
  2. Brzozie Lub.
  3. Kamionka
  4. Nielbark

 

Przeciąganie liny

  1. Nielbark
  2. Kurzętnik
  3. Brzozie Lub.
  4. Kamionka

 

Klasyfikacja końcowa

  1. Kurzętnik 36 pkt.
  2. Brzozie Lubawskie 35 pkt.
  3. Nielbark 29 pkt.
  4. Kamionka 21 pkt.
  5. Tereszewo 2 pkt.

 

Poprawiony: poniedziałek, 18 lutego 2013 09:34