Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Gala Sportu Gminy Kurzętnik 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Kowalczyk   
poniedziałek, 13 lutego 2017 07:35

ImageW dniu 11.02.2017 r. w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku odbyła się uroczysta Gala Sportu Gminy Kurzętnik. 

Galę otworzył wójt Wojciech Dereszewski, który podziękował zawodnikom, trenerom, działaczom sportowym i sponsorom za promocję gminy. Zapewnił o wspieraniu ich w codziennej działalności.
Galę swoją obecnością uświetniła Wicemarszałek Wojwewództwa Warmińsko-Mazurskiego Pani Wioleta Śląska-Zyśk
Podczas uroczystości wręczone zostały odznaczenia "Za zasługi dla sportu".  Srebrną odznakę otrzymał wójt Wojciech Dereszewski, a brązowe — Jarosław Roszkowski z Kurzętnika oraz Mariusz Pawłowski z Bratuszewa.
Najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki, listy gratulacyjne oraz nagrody pieniężne na łączną kwotę 14 tysięcy złotych. Pamiątkowe statuetki otrzymali także także sponsorzy i darczyńcy, którzy w roku 2016 wspierali sport w Gminie Kurzętnik.
W trakcie uroczystości Starosta Nowomiejski Andrzej Ochlak nagrodził najlepszego biegacza i sztangistę, natomiast przedsiębiorca Jan Falkowski najlepszego zawodnika KS "Zamek" Kurzętnik, a Przewodniczący Rady Gminy Zbigniew Lewicki wręczył puchar dla najmłodszego uczestnika uroczystej gali.
Trenerzy Dorota Pawłowska, Leszek Jobs i Andrzej Kowalczyk, w trakcie prezentacji multimedialnej, przypomnieli osiągnięcia kurzętnickich zawodników w 2016 roku. Spotkanie urozmaiciła swoim występem młodzieżowa orkiestra dęta, a na scenie zatańczyły dzieci z zespołów “Rytm” i “Minirytm”. Formacje te działają przy GCK w Kurzętniku.

 

Nagrodzeni sportowcy:

Wojciech Wiśniewski

Wiktor Wilkanowski

Leszek Jobs

Przemysław Garbicz

Tomasz Luliński

Mariusz Pawłowski

Piotr Kołakowski

Krystian Rzepka

Paweł Kendziorski

Monika Marchlewska

Damian Chiliński

Karolina Lewalska

Kamil Wiśniewski

Filip Miśkiewicz

Rafał Luliński

Jakub Rochewicz

Sebastian Wasiewski

Rafał Jobs

Rafał Wiśniewski

Mateusz Szpakowski

Bartłomiej Kwiatkowski

Patryk Kozłowski

Tomasz Krezymon

Paweł Moskal

Kamila Pawłowska

 

Wyróżnieni sportowcy:

Klaudia Jakielska

Adam Szeliga 

Mieszko Siemiątkowski

Kamil Mączkowski

Dawid Mączkowski

Klaudia Kendziorska

Oskar Rogowski

Jakub Lisiński

Kamil Kłosowski

Mirosław Kowalczyk

Mariusz Śliwiński

Rafał Dudek

Marek Bojanowski

Szymon Kozłowski

Mariusz Wiśniewski

Mateusz Kołecki

Kamil Mejka

Sebastian Ossowski

Rafał Zagórski

Krystian Zgliński

Kinga Kotewicz

Agata Kozłowska

 

Trenerzy:

Leszek Jobs - kickboxing

Andrzej Kowalczyk – sporty siłowe

Kazimierz Jaworski –piłka nożna

Artur Zbrzyzny – piłka nożna

Dorota Pawłowska - biegi

Mariusz Pawłowski – biegi

 
Poprawiony: poniedziałek, 13 lutego 2017 10:58