Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Koncert dla Mam PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 maja 2012 10:27

Koncert_dla_mam_20

Koncert „Serce Matki”, który odbył się w niedzielne popołudnie w kurzętnickim amfiteatrze zainaugurował cykl spotkań z muzyką w Kurzętniku organizowanych przez Gminne Centrum Kultury.

Był on niecodzienną okazją do spotkania z muzyką operową, operetkową i musicalową. Dedykowany był wszystkim mamom z okazji ich zbliżającego się święta. Z zaproszenia wójta gminy- Wojciecha Dereszewskiego i dyrektora GCK- Romana Lewickiego skorzystali Krzysztof Gwiazda (bas, baryton), Agnieszka Wasilewska (sopran) i Tomasz Putrzyński (fortepian).

W ich aranżacji licznie zgromadzona publiczność mogła usłyszeć piękne utwory ze znanych dzieł między innymi J.Straussa, E. Kalmana: „Zemsta nietoperza”, „Księżniczka czardasza”,, „Hrabina Marica” , z musicali „My Fair Lady”, „Skrzypek na dachu”. Popularne standardy muzyki poważnej urozmaicone były dowcipną i ciekawą konferansjerką w wykonaniu Krzysztofa Gwiazdy. Podczas występu nie zabrakło utworów dedykowanych mamom np.: „Matko moja ja wiem” czy „Serce matki”.

Na zakończenie koncertu gospodarz gminy- Wojciech Dereszowski podziękował artystom i złożył wszystkim zgromadzonym wśród publiczności mamom życzenia z okazji Dnia Matki.

Niewątpliwie organizatorzy wyjątkowego koncertu zapewnili zgromadzonej w Kurzętniku publiczności pełne artystycznych wrażeń popołudnie. Wszyscy uczestnicy muzycznego spotkania mieli niebywałą okazję do wysłuchania koncertowej fantazji artystów.

 

 

Poprawiony: piątek, 25 maja 2012 06:52