Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Spotkanie dot. gospodarki odpadami komunalnymi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Bartnicki   
poniedziałek, 19 czerwca 2017 08:47

Image_2W dniu 16 czerwca br. w Urzędzie Gminy w Kurzętniku odbyło się spotkanie  na temat gospodarki odpadami komunalnymi prowadzonej na terenie gminy Kurzętnik. W spotkaniu uczestniczyli Radni Rady Gminy Kurzętnik, Sołtysi wsi oraz Przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich, tak aby w jak największym zakresie rozpowszechnić wśród mieszkańców informacje dotyczące odbioru odpadów.

Od 1 czerwca br. nastąpiła zmiana przedsiębiorcy odbierającego odpady komunalne z terenu naszej gminy, obecnie zajmuje się tym firma  KOMA Sp. z o.o. Sp. k. której koordynator regionalny został również zaproszony na niniejsze spotkanie.

Celem spotkania było usprawnienie systemu gospodarki odpadami komunalnymi, rozwianie wszelkich wątpliwości mieszkańców gminy w zakresie odbioru odpadów, ich segregacji, dzierżawy pojemników czy płatności za te usługi. Poruszono kwestię wywozu odpadów wielkogabarytowych, zużytych opon oraz elektrośmieci. Obecny podczas spotkania przedstawiciel firmy KOMA Sp. z o.o. wypowiedział się na temat pracy firmy oraz odpowiadał na  pytania, uwagi i wnioski  zebranych gości.