Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Absolutorium dla Wójta Gminy Kurzętnik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Bartnicki   
wtorek, 16 maja 2017 14:52

Image_3Za nami sesja absolutoryjna w trakcie której podsumowano 2016 rok i udzielono absolutorium Wójtowi Gminy Kurzętnik. Wójt Gminy Wojciech Dereszewski przedstawił prezentację podsumowującą samorządowe dokonania i osiągnięcia z 2016 roku, szczególną uwagę przywiązując do zrealizowanych inwestycji i pozyskanych środków pozabudżetowych.

Radni jednogłośnie udzielili Wójtowi Gminy Kurzętnik Wojciechowi Dereszewskiemu absolutorium. Włodarz gminy podziękował współpracownikom, radnym oraz sołtysom za ciężką pracę na rzecz lokalnej społeczności.

W dalszej części sesji nastąpiło uroczyste podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Gminą Kurzętnik a Towarzystwem Budownictwa Społecznego w Kurzętniku Sp. z o.o. 
w sprawie realizacji Programu „Kurzętnik Mieszkanie+Praca to się opłaca". Współpraca stron będzie polegała na tworzeniu możliwości i warunków pozwalających na wdrożenie instrumentów preferencyjnych dla osób, które zdecydują się zamieszkać w Kurzętniku, podjąć zatrudnienie na terenie Gminy Kurzętnik oraz skorzystają z oferty edukacyjnej Gminy.